ADVERTORIAL

המדע עושה זאת שוב! משקפי ראייה מתכווננים שנותנות לכם להגיד שלום לאופטיקאי שלכם לנצח…

Share on facebook
Share on twitter
Share on google

סיכום: זוג חדש של משקפיי ראייה מחולל מהפכה בדרך שבה אנשים חושבים עליהן, בין אם זה בשביל לקרוא ספר או לקרוא את הלוח בכיתה, אלפי אירופאים כבר אימצו את פיסת הטכנולוגיה המהפכנית הזאת ומאז לא צריכים יותר ללכת לחנות האופטיקה או להתמודד עם מרשם משקפיים לא נכון. אתם גם יכולים להשיג כעת את ה ProperVision שלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם!

אתם שונאים מסגרות משקפיים בגדלים קבועים שאולי ואולי לא יהיו נוחות לכם? נמאס לכם לקנות חדשים כל שישה חודשים כשהמספר שלכם משתנה? אין לכם פשוט כוח כבר לשבת שוב ושוב ולעשות את אותה בדיקת ראייה? אז אל תדלגו על הכתבה הזו, כי יש לנו את הפתרון בשבילכם ממש כאן.

כולנו לובשי המשקפיים כבר היינו שם. יושבים בכיסא ומבלים איזה עשרים שלושים דקות טובות בלהגיד לאופטיקאי אם 1 או 2 נראה יותר ברור, ומקווים מאוד שהחלטנו נכון כששתיהם נראים בדיוק אותו דבר כי ברגע שעשינו את ההזמנה אין דרך חזרה, עד שישה חודשים אחרי זה כשאנחנו חוזרים להשיג זוג חדש כי המספר עלה.

זה בדיוק מה שהמשקפיים המתכווננים החדשים באו לפתור לנצח!

על מה אנחנו מדברים?

קוראים למכשיר הקטן הזה ProperVision. פרי יצירתו של אופטיקאי אוסטרי, הם באו לפתור את כל הבעיות של לובשי המשקפיים במכה אחת מהירה.

הם משתמשים בטכנולוגיה דו-עדשתית מהפכנית שמאפשרת לשנות את עוצמת המשקפיים, בין אם לראייה מקרוב או מרחוק. תשלבו את זה עם מסגרת מתכווננת ואופנתית שאפשר להתאים לעף ולצורת הפנים שלכם, ואתם מקבלים את זוג המשקפיים היחיד והאחרון שאי פעם תצטרכו.

לא עוד לבזבז ערמות של כסף על עדשות ומסגרות חדשות שוב ושוב. העתיד כבר כאן והוא משקפי ראייה מתכווננים שיחזיקו לכם שנים ארוכות.

מה הופך את ProperVision למיוחדים כל כך?

בתור משרד מלא בחנונים ואוהבי טכנולוגיה שמבלים את רוב זמנם בעבודה מול המחשב, זה לא מפתיע במיוחד שלרובנו יש משקפי ראייה, פלוס חבר הצוות האחד שמסיבה לא ברורה לא מושפע מכל הזמן מול המסך ובמקום זה צריך משקפיים דווקא לקריאה.

אפשר להבין למה התלהבנו לגבי ה ProperVision בגלל שכלל אחד ואחד מאתנו עבר את כל הסיפור של לקנות משקפי ראייה חדשים כבר כמה וכמה פעמים.

המפתח ל ProperVision הוא ההתאמה האישית. לרובנו זאת הייתה הפעם הראשונה שלבשנו מסגרת משקפיים שלא הייתה או לוחצת מדי או רופפת מדי על העף או הצדדים. אחרי שהתאמנו אותן לשבת בדיוק כמו שצריך (הן גם די נוחות בלי קשר לזה), זו הייתה הפעם הראשונה שהאפשרות שמשקפיים יהיו מתאימות בדיוק הייתה לנו מול העיניים כמציאות.

ההתאמה של העדשות הייתה פשוטה מאוד, והכי טוב היה שאם אחד מאתנו איבד את המשקפיים, אותו חבר צוות עם משקפיי הקריאה פשוט יציע את שלו!

התלהבנו כל כך מכמה שה ProperVision היו נוחים ופשוט נותן איכות חיים שכמעט שכחנו לבדוק את כל התכונות שלהם:

✅ טכנולוגיה דו-עדשתית מתכווננת – סיבוב של המחוג והמשקפיים מתחלפים בקלות מפלוס למינוס ואפילו זכוכית 0 רגילה אם צריך.

✅ חומרים עמידים – עשינו כמה בדיקות כמו “בטעות” לשבת עליהם או להפיל אותם והיינו מאוד מרוצים לראות את ProperVision עוברים את כולן בהצלחה.

✅ מסגרת מתכווננת – התאימו את המסגרת לראש שלכם כך שלעולם לא תצטרכו להתמודד יותר עם פסי ה”לחיצה” על צדי הפנים.

✅ עמיד לשריטות – ציפוי נגד אדים ונגד שריטות מאוד רלוונטי לימים אלה.

✅ עיצוב אופנתי – מתאים נהדר לכל התלבושות שבדקנו במשרד!

אז אפשר להגיד בביטחון שכל לובשי המשקפיים במשרד היו מאוד מרוצים, והגיע הזמן לבחון את המחיר שנשלם בשביל הנוחות החדשה הזו.

98% מלקוחות ProperVision ממליצים עליהם לחברים

“אלוהים אדירים עברתי לפחות חמישה זוגות של משקפיים לא נוחים, אולי זה צורת הפנים הלא רגילה שלי אבל רק אחרי שניסיתי את המשקפיים המתכווננים האלה הבנתי כמה הייתי צריך מסגרת שאפשר להתאים ידנית לפנים שלי.”

“ממש פחדתי שהם יראו מוזר אבל הם דווקא נראים ממש מגניבים, וממש מתאימים למה שאני לובשת! כל מה שאני צריכה זה לסובב את הצ’ופצ’יק עד שאני רואה מושלם והם ככל כך נוחים!! אני לא חושבת שאני אצטרך זוג חדש בזמן הקרוב.”

“הבן שלי ממש התקשה לקרוא את הלוח בכיתה, קנינו לו משקפיים אבל הוא עדיין התלונן שקשה לראות לפעמים, כאילו הראייה שלו משתנה במהלך היום. עכשיו שקנינו לו ProperVision הוא יכול לראות בצורה מושלמת לכל עורך היום!”

מסקנה: כדי לכם ללכת על ProperVision?

דירוג כללי

4.8/5

4.9/5
קלות שימוש
97%
מפרט
96%
תמורה עבור המחיר
98%

 כן, הם שווים את זה ! אתם מכירים את כל המשקפיים במוכנים מראש הזולים האלה שמוכרים בסופרמרקט? אז ProperVision לא אחד מהם.באמת ש ProperVisionהוא אחד הגאדג’טים הטובים והנחוצים ביותר שאי פעם בדקנו, ואנחנו בהחלט ממליצים לכל לובש משקפי ראייה לשים בצד לרגע את הסקפטיות ולתת להם סיכוי. לפני שהמבצע נגמר!

איך להשיג אותם?

עכשיו שאתם יודעים על ההמצאה הנהדרת הזו, אתם בטח רוצים לדעת מאיפה משיגים אותם, אז הנה הצעדים הפשוטים:

    1. הזמינו ProperVision מקורי מהאתר הרשמי כאן.
    2. לבשו אותם, התאימו אותם ותיהנו מחיים בלי ביקור אצל האופטיקאי.

טיפ: ProperVision נחטפים מהמדפים כרגע. אנחנו ממליצים מאוד להזמין מהר לפני שהמבצע נגמר!