Věda to opět dokázala! Nastavitelné brýle, které vám umožní rozloučit se s vaším optikem navždy…

20/07/2024 | Ján Orság

Shrnutí: Nová sada brýlí přináší revoluci ve způsobu, jakým lidé přemýšlejí o brýlích, ať už jde o čtení knihy nebo tabule. Tisíce Evropanů již přijaly tento pozoruhodný kus technologie a nepotřebují chodit do optiky. Nyní můžete získat ProperFocus s 50% slevou a doručením zdarma!

Nesnášíte, že brýle přicházejí v univerzálních rámech, které pro vás mohou nebo nemusí být pohodlné? Už vás nebaví kupovat nové každých šest měsíců, když se změní váš předpis? Nemůžeš se jen obtěžovat sedět a dělat pořád stejný starý oční test? Než na to klikněte, protože máme vaše řešení právě tady.
Byli jsme tam všichni nositelé brýlí. Sedíte na židli a strávíte dvacet nebo třicet minut vyprávění optometristovi, zda je čočka 1 nebo 2 lepší, a doufáme, že jsme se rozhodli správně, když oba vypadali téměř přesně stejně, protože jakmile jsme zadali objednávku, nebylo cesty zpět, dokud o šest měsíců později, když jsme přišli získat nové, protože se jejich počet zvýšil.
Právě proto se revoluční nové nastavitelné brýle změnily navždy!

O čem to mluvíme?

Říkají tomu ProperFocus. Nápad rakouského optika přišel vyřešit problémy všech nositelů brýlí jedním rychlým zásahem.
Díky nové revoluční technologii duálních čoček umožňuje člověk ručně měnit velikost brýlí, ať už na blízko nebo na dálku. Zkombinujte to s nastavitelným stylovým rámem, který můžete sladit s nosem a obličejem, a máte jediný pár, který kdy budete potřebovat.
Už nemusíme utrácet hromadu peněz za nové rámečky a čočky znovu a znovu. Budoucnost je teď a je to pár nastavitelných brýlí, které vám vydrží roky.

Čím je ProperFocus tak výjimečný?

Jako kancelář plná technologických a gadgetových nerdů, kteří tráví většinu času prací na počítači, není překvapením, že téměř každý z nás nosí brýle, plus jeden člen týmu, který z nějakého důvodu nikdy nebyl ovlivněn celou dobou před obrazovkou a místo toho potřebuje brýle na čtení.
Byli jsme pochopitelně nadšení z ProperFocus, protože doslova každý z nás prošel zkouškou kupování nových brýlí již několikrát.
Klíčem k ProperFocus je jeho přizpůsobitelnost. Pro většinu z nás to bylo poprvé, co jsme nosili brýle, které nebyly příliš těsné nebo příliš ztracené na nose nebo na bocích. Vlastní přizpůsobení tak, aby přesně sedělo, a obecně s velmi pohodlným designem, to bylo poprvé, kdy se nám objevila možnost, že nebudeme muset nosit nesprávně padnoucí brýle.
Nastavení objektivu bylo snadné a bezproblémové a nejlepší bylo, že pokud někdo ztratil brýle, naše brýle na čtení mu prostě nabízejí!
Byli jsme pozitivně nadšeni tím, jak pohodlné a pohodlné bylo ProperFocus, že jsme si vlastně zapomněli prohlédnout celý seznam funkcí:
Nastavitelná technologie duální čočky – otočením číselníku lze v případě potřeby snadno přepnout z + na – na normální 0 skla.
Robustní materiály – udělali jsme několik hrubých testů, jako je „náhodně“ sedět na nich nebo je upustit, a byli jsme potěšeni, když jsme viděli, jak správné zaostření projde letícími barvami.
Nastavitelný rámeček – přizpůsobte rámeček vaší hlavě tak, abyste se nikdy nemuseli vypořádat s čarami, které „tisknou“ brýle po stranách hlavy.
Odolné proti poškrábání – povlak odolný proti zamlžování a poškrábání.
Stylový design – pěkně se hodí ke každému oblečení, s nímž jsme jej testovali v kanceláři!
Lze s jistotou říci, že nás brýle velmi potěšily, a nastal čas prozkoumat cenu, kterou za toto nové pohodlí zaplatíme.

98 % zákazníků ProperFocus doporučuje toto zařízení svým přátelům.

„Dobrý bože, prošel jsem už alespoň pěti páry nepohodlných brýlí, mohl by to být můj neobvyklý tvar obličeje, ale až když jsem jednou vyzkoušel tyto nastavitelné brýle, uvědomil jsem si, jak moc jsem potřeboval rámeček, který jsem si mohl ručně přizpůsobit svému obličeji.“

„Bál jsem se, že budou vypadat divně, ale brýle ve skutečnosti vypadají opravdu skvěle a padnou mi k oblečení! Vše, co potřebuji, je otáčet knoflíkem, dokud neuvidím perfektně a jsou tak pohodlné!! Nebudu jen tak brzy potřebovat nové brýle.“

„Můj syn se ve třídě snažil vidět na bílou tabuli, dali jsme mu pár brýlí, ale stěžoval si, že je někdy stále těžké vidět, protože jeho zrak se během dne čas od času mírně lišil. Nyní jsme mu dali ProperFocus a on vidí perfektně kdykoli během dne!“

Kolik stojí ProperFocus?

Původní cena ProperFocus je 2726 Kč. To je méně, než někteří z nás zaplatili za rámy, které aktuálně nosíme! Nemluvě o čtyřech, které jsme nosili dříve! Ale ve skutečnosti se to zlepšuje, protože ProperFocus pořádá významnou oslavu prodeje, nabízí 50% slevu a celosvětovou přepravu! Díky tomu to stálo méně než i ten nejlevnější pár brýlí, jaký kdy každý z nás měl! (nyní jen 1363 Kč)
ProperFocus je jedním z nejlepších a nejpotřebnějších gadgetů, které jsme kdy recenzovali, a každému nositeli brýlí velmi doporučujeme, aby odložil skepsi a dal jim šanci. Před ukončením prodeje!

Závěr: Měli byste si koupit ProperFocus?

Je obloha modrá? Ano, stojí to za to! Znáte všechny ty brýle, které se levně prodávají v supermarketech? ProperFocus není jedním z nich, je to spíš jako všech těch 50 párů, které se srolovaly do jednoho pěkného nastavitelného a pohodlného rámu.

Výhody:

  • Duální čočka, která je nastavitelná
  • Odolné proti poškrábání
  • Unisex stylový design
  • Nastavitelný rám
  • Lze snadno vyčistit

Nevýhody:

  • Zboží možná brzy dojde

Jak je získat?

Nyní, když víte, že tento fantastický nový vynález existuje, pravděpodobně budete chtít vědět, kde ho získat, takže zde jsou jednoduché kroky:

  1. Objednejte si originální ProperFocus z oficiálního webu zde.
  2. Nasaďte si je, upravte a začněte svůj pohodlný život bez optiky.

TIP: ProperFocus se právě teď rychle vyprodává. Důrazně doporučujeme zadat objednávku rychle před ukončením této akce!

Klikněte zde a získejte nárok na ProperFocus se slevou 50% – po celém světě doprava zdarma po omezenou dobu >>>