Advertorial

Toto je reklama a nejedná se o aktuální zpravodajský článek, blog ani aktualizaci ochrany spotřebitele

MARKETINGOVÉ ZVEŘEJNĚNÍ: Tyto webové stránky jsou tržištěm. Proto byste měli vědět, že majitel má peněžní spojení s produkty a službami inzerovanými na těchto stránkách. Majitel obdrží platbu vždy, když je mu doporučeno kvalifikované vedení, ale tím to končí.

ZVEŘEJNĚNÍ INFORMACÍ O REKLAMĚ: Tato webová stránka a produkty a služby, na které se na stránce odkazuje, jsou reklamním tržištěm. Tyto webové stránky jsou reklamou, nikoliv zpravodajskou publikací. Veškeré fotografie osob použité na těchto stránkách jsou modely. Vlastník těchto stránek a výrobků a služeb uvedených na těchto stránkách pouze poskytuje službu, kde mohou spotřebitelé získat a porovnat.

ZDRAVOTNÍ UPOZORNĚNÍ: Tento web není určen k poskytování lékařských rad ani ke zastoupení lékařských rad a léčby ze strany vašeho osobního lékaře. Návštěvníkům se doporučuje konzultovat se svými vlastními lékaři nebo jinými kvalifikovanými zdravotními pracovníky ohledně léčby zdravotních stavů. Autor neručí za nesprávné porozumění nebo zneužití informací obsažených na tomto webu ani za jakoukoli ztrátu, škodu nebo úraz způsobený nebo údajně způsobený přímo či nepřímo jakoukoliv léčbou, akcí nebo použitím jakéhokoli jídla nebo zdroje jídla diskutovaného na tomto webu. Informace není určena k diagnostice, léčbě, vyléčení ani prevenci jakéhokoli onemocnění.