תפסיקו לשלם יותר מדי על חשבון החשמל ותבדקו את המכשיר החוסך החדש הזה…

Summary: המצאת חסכון בחשמל יפנית חוסכת ליפנים המון כסף! בתים בכל רחבי המדינה כבר רואים את החשבונות שלהם צונחים בעד 90% ובמשרד האנרגיה מרקדים מרוב אושר. זו בהחלט יכולה להיות פיסת החדשות החיובית הטובה הראשונה שיש לנו בשנת 2022! עכשיו גם אתם יכולים להשיג ElectroSaveמשלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם!

אתם מתקשים לעמוד בחשבונות החשמל כל חודש? אתם מנסים ופשוט נכשלים אפילו בלהבין מאיפה כל החשבון הזה מגיע בכלל? אתם אוהבים עצים? אם התשובה לאחת מאלה לפחות היא כן, אתם מאוד תרצו לבדוק את המכשיר החדש הזה.

זו עובדה שלא הרבה יודעים עליה שמכשירי חשמל ממשיכים לצרוך אנרגיה בזמן שהם מחוברים לחשמל, גם אם הם לא פועלים. גם הארנק וגם הכוכב שלנו מושפעים מזה, אבל אנחנו לא מודעים לכך כלל.

לא עוד. מכשיר חדש משנה את התמונה ועוצר שימוש מיותר בחשמל וכבר הספיק להשיג סיסמה לא רשמית: חסכו כסף, הצילו את העולם.

על מה אנחנו מדברים?

קוראים לו ElectroSave, והוא הולך לשנות את העולם. חברת סטרטאפ אקולוגי יפנית ניסתה למצוא דרכים לחסוך בצריכת האנרגיה הביתית וגילו בכמה חשמל באמת נעשה שימוש ללא ידיעתנו.

הפתרון שלהם היה מכשיר חכם מחובר לשקע שלכם שעוצר את זה מלקרות. חוסך בחשמל ובו זמנית מגן מהנזקים של קפיצות ונפילות מתח.

בכנות הם אפילו לא חשבו בהתחלה על הפן הכלכלי, הם פשוט רצו לעשות מה שטוב לכוכב, אבל אנשים מכל רחבי יפן חוטפים את המכשיר אפשר להגיד שזה פשוט ניצחון לכולם.

בשנה שחשבנו שרק יכולה להיות גרועה יותר, האם 2022 סוף סוף מתחילה להשתפר? תמשיכו לקרוא את המאמר ותגלו!

זה באמת עובד?

טוב, התשובה הקצרה היא כן. אבל בואו נעבור על ההתנסות שלנו עם המכשיר למקרה ואתם לא משוכנעים.

המכשיר הוא קופסה קטנה המתחברת ישירות לשקע קיר סטנדרטי. חיברנו אותו במשרד שלנו ואז לגמרי שכחנו ממנו לחודש שלם.

עכשיו המשרד שלנו כמובן לא עובד 24/7. אנשים הולכים הביתה, מחשבים מכובים, אבל חשבון החשמל ממשיך לטקטק ברקע. רק כשהבחור האחראי על הוצאות המשרד הטיח על השולחן שלי את חשבון החשמל החדש והמשופר התחלנו להבין איזה הבדל גדול המכשיר הזה באמת עושה.

מהרגע שחיברתם אותו לחשמל, ElectroSave יוצא לעבודה. תוך כמה ימים הוא יתחיל לייעל את השימוש בחשמל בבית שלכם ויאפשר לכם לקצור את הפירות של אורכי חיים משופרים למכשירים בבית. בתוך זמן קצר מאוד, המכשיר יחזיר לכם את המחיר המקורי שלו בחסכון.

מכשירים חשמליים תמיד צורכים יותר חשמל ממה שהם באמת צריכים בגלל חוסר יעילות והפרעות בזרם.

ElectroSave מקטין את ההפרעות האלה וכך גם את כמות החשמל המבוזבז. הוא לא משנה את מה שהמד מראה או גונב חשמל ממקום אחר, הוא פשוט משתמש באנרגיה באופן יעיל יותר ולכן צורך פחות ממנה.

ElectroSave הוא למעשה פשוט נשק שגר ושכח במלחמה שלכם עם חשבון החשמל החודשי, ובהתחממות הגלובלית:

אישור בינלאומי, עובד עם כל שקע ומתח.

מאוד פשוט לשימוש. פשוט מחברים לשקע ושוכחים ממנו.

מגן מהפסקות חשמל, ברקים וכדומה.

עוזר להגן על המכשירים שלכם מקפיצות מתח והפסקות חשמל.

יכול לחסוך לכם עד 90% בשימוש החשמל החודשי. התוצאות יהיו שונות לפי כמה מכשירים מחוברים יש לכם, אבל התוצאות משמעותיות גם לדירות קטנות.

ElectroSave באמת פשוט שילם על עצמו, כפול שלוש, בחודש הראשון שלו במשרד שלנו (וכל החודשים מאז). בגלל שכל כך קל לשכוח שהוא שם, התחלנו מסורת משרדית חדשה של לצאת לשתות משהו בכסף שבו הוא חסך לנו באותו חודש.

כמה עולה ElectroSave?

אז אתם בטח כבר יושבים וחושבים לעצמכם כמה הוא עולה כדי לחשב כמה תוכלו לחסוך. אז המחיר הרגיל של ElectroSave הוא 79.90$, שבקלות משלם את עצמו בחסכון בחשמל, אבל החברה עדיין נמצאת במבצע ההשקה העולמי שלה, שמוריד את המחיר ב50% ובתוספת משלוח חינם לכל העולם! (עכשיו רק 39$)

באמת שאנחנו, וכשאני אומר אנחנו אני מדבר על אחראי הוצאות המשרד, פשוט נשארנו בשוק. המכשיר מספק את כל הסחורה שהוא מבטיח, הוא במבצע מטורף והוא נותן כל כך הרבה תמורה עבור הכסף שאנחנו באמת לא רואים למה כל בית לא צריך לבוא עם אחד כזה מובנה מראש. אנחנו די בטוחים שזה כנראה יקרה במוקדם או במאוחר.

כל מה שאנחנו יכולים להגיד אחרי החוויה הזו זה חסכו כסף, הצילו את העולם.

לחצו כאן לבדוק אם ElectroSave עדיין במבצע >>>

 

98% מלקוחות ElectroSave ממליצים על המוצר לחברים

“תאמת שקניתי אותו כי התשתית של החשמל איפה שאני גר כל כך זוועה שהייתי צריך להחליף כבר מחשב ומקרר בגלל הבעיות עם המתח. זה פשוט הציל לי את החיים וזה אפילו לפני שראיתי את ההבדל בחשבון בסוף החודש!”

“וואו המכשיר הזה פשוט הציל אותי בקיץ הזה. שלחו אותי לחל”ת ואשכרה הייתי צריכה לבחור בין לראות טלוויזיה ואוכל כי לא יכולתי להרשות לעצמי את שניהם ביחד! והדבר הכי טוב זה שהוא ירוק! החברים שלי ממש שונאים אותי כשאני מציקה להם כמה חשוב לחסוך בחשמל, בעיקר בקיץ, ועכשיו אני יכולה לתת להם המלצה פשוטה וקצרה שלט ישנאו אותי בגללה! תודה ElectroSave !”

“אני בדרך כלל לא כותב ביקורות על מוצרים, אבל לקחתי זמן מהיום שלי לכתוב את זה בגלל שהמכשיר הזה באמת העניק לי עזרה ענקית בחסכון בהוצאות של החברה. כולם יודעים שההוצאות על תפעול הם הבור הכי גדול לכסף שלך ו ElectroSave באמת נותן כל מה שהוא מבטיח.”

מסקנה: כדי לכם להשיג ElectroSave?

אתם לא אוהבים כסף? או אוויר נקי? כן, כמובן שכדי לכם להשיג ElectroSave. מכירים את כל הפרסומות האלה על הכנסה פסיבית לבית? טוב אז פרסומות האלה הן שקר אחד גדול, אבל המכשיר הזה לעומת זאת הוא המפתח האמיתי לחסכון פאסיבי של כסף ותרומה לסביבה!

יתרונות:

  • פלאג אנד פליי. פשוט לחבר ולהתחיל לחסוך באנרגיה
  • חוסך עד 90% בצריכת החשמל החודשית
  • מתאים לשימוש ברחבי העולם
  • מגן מקפיצות מתח וברקים
  • עוזר להגן על המכשירים מהפסקות חשמל

חסרונות:

  • יכול מאוד להיות שייגמר המלאי בקרוב.

 

איך משיגים אותו?

עכשיו שאתם יודעים כמה אתם יכולים לחסוך עם מכשיר כזה, אתם בטח ממש רוצים לדעת מאיפה משיגים אחד, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. הזמינו ElectroSave מקורי מאתר הספק הרשמי כאן.
  2. כשהוא מגיע, פתחו את האריזה וחברו אותו לשקע.
  3. תתחילו לחסוך על החשבון הבא שלכם.

 טיפ: ElectroSave הוא מתנה נהדרת לכל מי שרוצה לחסוך הרבה כסף!

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה על ה ElectroSave שלכם – משלוח חינם לכל העולם לזמן מוגבל >>> ;

TERMS AND CONDITIONS   PRIVACY POLICY   CONTACT US   IMPRESSUM

Copyright 2024 © DailyTechAdviser.com